تجربیات

تجربه راه اندازی کافه کتاب در کرونا

راه‌اندازی کافه کتاب در شیراز با ایده‌ی فرهنگ کتاب‌خوانی محلی شروع کردیم. اما با آمدن کرونا، مجبور به تعطیلی شدیم. این شرایط سخت، همراه با مشکلات مالی و عدم استقبال مردم، باعث بسته شدن کافه شد.
تجربه # شکست

عنوان تجربه

تجربه موفق من این بود که منتظر نشدم معطل نشدم با سرمایه ای که داشتم کوچک شروع کردم کم کم که درآمدم افزایش پیدا می کرد کسب و کارم را توسعه دادم الان ام خیلی موفقم.
تجربه # موفق

عنوان تجربه

موفقیتی که من کسب کردم هر وقت همه چیز در کسب و کارم بهم می ریخت من فقط به فروش می چسپیدم باعث می شد درآمدم افزایش پیدا کنه با افزایش فروش همه مشکلات حل شدند.
تجربه # موفق

فروشگاه اینترنتی در چابهار

در چابهار تلاش کردم که یک فروشگاه اینترنتی در حوزه فروش مواد غذایی راه بندازم، اما با مشکلاتی مثل محدودیت‌های حمل و نقل و عدم آشنایی مردم با خرید آنلاین روبرو شدم. همینطور رقابت با فروشگاه‌های محلی دشوار بود. به دلیل کمبود تقاضا و هزینه‌های…
تجربه # شکست

عنوان تجربه

بزرگ کردن کسب و کارم بدون داشتن مهارت مدیریتی باعث شده من ضعیف بشم نمی توانم پرسنل ام را مدیریت کنم فقط حالم را بد می کنه نمی توانم توسعه بدم.
تجربه # موفق

عنوان تجربه

تجربه شکستی که داشتم با شریک هام خیلی تعارف داشتم نتیجه این شد کسب و کار رشد نکند و نهايتا شکست خورد پیشنهادم این است اگه خواستید شراکت کنید همه چیز را مشخص کنید.
تجربه # شکست
دسته بندی