اکسپلور

فروشگاه اینترنتی در چابهار

در چابهار تلاش کردم که یک فروشگاه اینترنتی در حوزه فروش مواد غذایی راه بندازم، اما با مشکلاتی مثل محدودیت‌های حمل و نقل و عدم آشنایی مردم با خرید آنلاین روبرو شدم. همینطور رقابت با فروشگاه‌های محلی دشوار بود. به دلیل کمبود تقاضا و هزینه‌های…
تجربه # شکست

شروع با سرمایه کم

تجربه موفق من این بود که منتظر نشدم معطل نشدم با سرمایه ای که داشتم کوچک شروع کردم کم کم که درآمدم افزایش پیدا می کرد کسب و کارم را توسعه دادم الان ام خیلی موفقم.
تجربه # موفق

تجربه راه اندازی کافه کتاب در کرونا

راه‌اندازی کافه کتاب در شیراز با ایده‌ی فرهنگ کتاب‌خوانی محلی شروع کردیم. اما با آمدن کرونا، مجبور به تعطیلی شدیم. این شرایط سخت، همراه با مشکلات مالی و عدم استقبال مردم، باعث بسته شدن کافه شد.
تجربه # شکست

تمرکز روی فروش

موفقیتی که من کسب کردم هر وقت همه چیز در کسب و کارم بهم می ریخت من فقط به فروش می چسپیدم باعث می شد درآمدم افزایش پیدا کنه با افزایش فروش همه مشکلات حل شدند.
تجربه # موفق

شراکت نا درست

تجربه شکستی که داشتم با شریک هام خیلی تعارف داشتم نتیجه این شد کسب و کار رشد نکند و نهايتا شکست خورد پیشنهادم این است اگه خواستید شراکت کنید همه چیز را مشخص کنید.
تجربه # شکست

موفقیت در کسب‌وکار با بازاریابی

سال گذشته کسب‌و‌کار کوچکی در زمینه تولید لوازم خانگی راه‌اندازی کردم. با تمرکز بر کیفیت محصولات و اهمیت به بازاریابی، کمپین‌های تبلیغاتی مؤثر و شناخت دقیق بازار هدف را در اولویت قرار دادم. این رویکرد باعث شد فروش به طور چشمگیری افزایش یابد و کسب‌و‌کار…
تجربه # موفق
دسته بندی